O firmě
Tabulenaše firma se specializuje na dovoz a vybavení učeben sortimentem jako jsou školní keramické tabule, pylonové tabule, magnetické tabule, nástěnky, korkové tabule, interaktivní tabule. Všechny tabule splňují nejpřísnější kriteria bezpečnosti a kvality, jsou opatřeny certifikátem GS TÜV a jsou opatřeny nejkvalitnějším keramickým povrchem PolyVision.

30 letá záruka na povrch tabulí a 10 letá záruka na ostatní komponenty je samozřejmostí.

Zabýváme se také činnostmi jako je oprava školních tabulí, nátěry školních tabulí, revize školních tabulí (tzn,. je posuzován celkový technický stav školní tabule z hlediska bezpečnosti).

Našim cílem je spokojený zákazník, který se na nás s důvěrou vždy obrací.
V našem sortimentu naleznete všechny typy školních tabulí, které by škola mohla potřebovat. Základem našeho sortimentu jsou tyto nejžádanější druhy školních tabulí: školní keramická tabule TRIPTYCH (listová-křídlová tabule), keramická pylonová tabule rovná (jednolistá), školní keramická tabule dvojpylonová, školní keramická tabule rovná.

Vlastnosti keramického povrchu POLYVISION
Základem psací plochy keramické tabule je ocelový podklad, na který je nanesena a následně vypálena vrstvená smaltová hmota. Výsledkem je dokonalá plocha pro psaní popisovači nebo křídou.

Školní keramické tabule vynikají vysokou odolností proti mechanickému, chemickému poškození. Zároveň jsou i ohnivzdorné. Tabule neobsahují žádné těžké kovy a splňují nejpřísnější normy včetně evropské normy EN14864 pro používání tabulí ve školách. Samozřejmostí je plnění přísných ekologických norem a certifikace tabulí certifikátem e3