Interaktivní tabule eBeam
certifikáty
eBeam Projektion

- přenosný interaktivní systém
- kombinace s jakoukoliv bílou keramickou tabulí
- snadná a rychlá instalace cca 3 minuty
- možnost použití jakéhokoliv projektoru
- interaktivní pero se třemi tlačítky
- vytváření prezentace - záznamu - během přednášky
- 100% náhrada běžných interaktivních tabulí
- přenosné řešení pro jakoukoliv učebnu
- komunikační rozhraní USB nebo Bluetooth


eBeam Projection
ve spojení s běžným dataprojektorem promění Vaši bílou tabuli na interaktivní plochu pro kompletní interaktivní ovládání Vašeho PC nebo pro vytváření působivých interaktivních prezentací a přednášek. Stačí pouze umístit přijímač na tabuli a zapnout projektor. Interaktivní pero plně nahradí myš počítače a umožní i popis a anotaci plochy počítače a ukládání vytvořených hodin jako listů prezentace. Možnost sledování přednášky přes internet tzn. pokud budete chtít, Vaši přednášku může sledovat kdokoliv a odkudkoliv na světě, pokud je připojen k internetu.


eBeam Projection USB (připojení pomocí kabelu USB)
Obsahuje: 1 přijímač eBeam, držáky, 1 interaktivní pero, USB kabel (cca 5 m), 1 síťový adaptér, eBeam Interactive software, 1 baterie AA
Cena: 18120,- Kč vč. DPH


eBeam Projection Bluetooth (bezdrátové připojení pomocí Bluetooth)
Obsahuje: 1 bluetooth přijímač eBeam, držáky, 1 interaktivní pero, USB kabel (cca 5 m), 1 síťový adaptér, 1 bluetooth USB adapter, eBeam Interactive software, 1 baterie AA
Cena 26.000,- Kč vč. DPHNa interaktivní tabuli eBeam je možno využít již vytvořené výukové hodiny pro tabule SMART board a ACTIV board pomocí prohlížečů Activstudio viewer a Smartboard notebook viewer bez omezení funkčnosti výukové hodiny.

Vytvořené vyučovací hodiny jsou k dispozici na českém internetovém školním portálu, lze si je mezi školami vyměňovat nebo se dají pořídit od firem vytvářejících hodiny pro interaktivní tabule např. Terasoft.